Onze locaties

Nederlandse Vereniging van Apothekers voor Verstandelijk Gehandicapten

WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

Hierboven kunt u een kaart vinden met gespecialiseerde apotheken en apothekers. Hieronder kunt u ook een overzicht vinden.

Allcare4IT

Allcare4IT Bertil Lenderink

a.lenderink@tip.nl
van Hornestraat 27, 5175 CC Loon op Zand

Apotheek De Beijerse Hof

Apotheek De Beijerse Hof F.P.W.T.M. Mandigers

info@apotheekdebeijersehof.nl
Beijerse Hof 21, 3262 VR Oud-Beijerland

Apotheek De Betuwe

Apotheek De Betuwe P.J.M. Albers

beesd@apotheekdebetuwe.nl

Apotheek Ermel

Apotheek Ermel Henrieke Sysling

h.sysling@apotheekermel.nl
Stationsstraat 84-86, 3851 NK Ermelo

Apotheek Hoogland

Apotheek Hoogland P.P.N. van Bakel, MSc

paulvanbakeljr@thorbeckeapotheek.nl
Professor Lorentzlaan 2, 3362 SJ Sliedrecht
0184 412036

Apotheek Hoogland drs. A.K. Grossklaus

Professor Lorentzlaan 2, 3362 SJ Sliedrecht
0184 412036

Apotheek De Reeshof

Apotheek De Reeshof Annet Leijen

a.leijen@ezorg.nl
Dubbeldamstraat 2, 5043 GM Tilburg

Apotheek Wassenaar

Apotheek Wassenaar drs. T.J. Wassenaar

tjeerd.wassenaar@apotheekwassenaar.nl
Monnickskamp 3, 1273 JP Huizen
035 525 9955

Apotheek De Weerijs

Apotheek De Weerijs M.E. Delrue

mdelrue@benuapotheek.nl
Laguitensebaan 1A, 4891XR Rijsbergen

Apotheek Weideman

Apotheek Weideman drs. C.H. Daniels

Willem de Zwijgerlaan 1b, 6713 NS Ede
0318 619 017

Apotheek Boogers

Apotheker Boogers J.M. Boogers

rboogers@zorggroep-almere.nl

Apotheker Eggenhuisen

Apotheker Eggenhuisen Mark Eggenhuisen

info@apotheekdebeijersehof.nl

Apotheker Kroon-Engels

Apotheker Kroon-Engels S.A.G. Kroon-Engels

apothekerwoudenberg@ezorg.nl

Kring-apotheek Beugenseweg

Kring-apotheek Beugenseweg Erna Mombarg-Blankvoort

emombarg@gmail.com
Beugenseweg 11-A, 5831 LP Boxmeer